Zapraszam do oglądania i komentowania. Spodobała Ci się moja praca? Chcesz zamówić? Napisz do mnie: bezsennameg@gmail.com

czwartek, 1 maja 2014

anything can happen thursday

Prawie cały dzień spędziłam przed otwartym edytorem posta. Znów pisanie idzie mi opornie. No co ja poradzę, że żaden polonista ze mnie? Że nie miewam weny pisarskiej? Że nie zawsze potrafię sklecić poprawnie zdanie? Nie mam talentu do pisania i niestety musicie to zrozumieć :) 

Z decoupagem zapoznałam się już bardzo dawno temu. Wtedy jeszcze nie miałam bloga i nawet nie myślałam o jego założeniu. Moje pierwsze twory nie zawsze były udane (moja siostra świadkiem i największym krytykiem). Dziś prezentuję Wam moje ulubione pudełeczko. Zabieram je w każdą podróż - służy mi do przewożenia biżuterii.

Strasznie żałuję, że razem z moim dyskiem zewnętrznym straciłam wszystkie zdjęcia. Były tam foty kuferka, który zrobiłam dla mojej najmłodszej siostry ciotecznej na komunię. Było to dwa lata i kilka tys zdjęć temu... Przypomniałam sobie o nim przy okazji robienia zdjęć. Stwierdziłam, że mogłabym go pokazać, nawet próbowałam wyszukać tych zdjęć gdzieś na mailu. Niestety nie ma...

Tytuł nawiązuje do mojego ulubionego serialu The Big Bang Theory. Bo miało wydarzyć się coś wyjątkowego jednak zmieniłam zdanie. Nie wszystkie decyzje podejmowane pod wpływem emocji są dobre. I stwierdziłam, że potrzebuję czasu na przygotowanie się ;) Z czasem dowiecie się o czym mowa :)

Pozdrawiam, M.

11 komentarzy:

 1. Pudełeczko prześliczne. :D
  Ja bym chyba padła jakby mi dysk poszedł ze zdjęciami. Chyba, żeby nie kusić losu, pójdę i powywołuję najważniejsze. :|
  U mnie nic wyjątkowego już od kilku miesięcy się nie dzieje. Aż chyba muszę coś wywołać. :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja mama część zdjęć wywołuje, no ale nie da się wywołać wszystkich bo trzebaby mieć ogromne archiwum ;) Szkoda, że zdjęcia przepadły. A pudełeczko jest przeurocze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne to pudełeczko :) ja kiedyś niestety przez to że mi padł komputer straciłam zdjęcia, a szkoda, bo to jednak tyle wspomnień ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne pudełeczko! ja zawsze na wyjazd biorę dużą kosmetyczkę na biżuterię, bo ciężko mi się zdecydować, które wziąć ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja bym zawsze brała duuużo rzeczy. Dlatego teraz mam ograniczenie w postaci tego pudełeczka. :)

   Usuń
 5. Jej śliczne pudełeczko ^^ mi kiedyś padł laptop i po zdjęciach :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Puzdereczko mega!
  Ohh nie Ty jedna.. Ja straciłam moje zdjęcia z podróży do Grecji i znad morza :(

  OdpowiedzUsuń