Zapraszam do oglądania i komentowania. Spodobała Ci się moja praca? Chcesz zamówić? Napisz do mnie: bezsennameg@gmail.com

niedziela, 21 czerwca 2015

Wakacyjne wyzwanie fotograficzne

Razem ze Spaloną Artystką chciałybyśmy zaprosić Was na wakacyjne wyzwanie fotograficzne. Mam nadzieję, że to zmobilizuje Was, żeby wyjść z domu i inaczej spojrzeć na świat, aby poszukać dobrych kadrów i podzielić się efektami z nami. Lato to idealny czas na podjęcie takich wyzwań, ale potraktujcie to jako zabawę i możliwość popracowania nad warsztatem fotograficznym :)


Jeśli macie ochotę zabawić się z nami to zgłaszajcie się w komentarzach, żebyśmy wiedziały ile osób wyraża chęć.

Zasady są dość proste
Wyzwanie trwa do 30 sierpnia. Po tym czasie umieszczacie podsumowanie na swoim blogu (dla ułatwienia zdjęcia oznaczajcie numerem tematu).
Możecie również publikować na instragramie oznaczając hasztagiem #wakacyjnewyzwaniefoto lub oznaczając nas @bezsennameg i @immortality_mean_dying .
Tematy możecie interpretować dowolnie. Kolejność i ilość zdjęć z danej kategorii jest dowolna.
Będzie nam miło jeśli na swoim blogu wstawicie baner podlinkowany do jednego z naszych postów, dzięki temu więcej osób dowie się o zabawie.

Na koniec informacja najciekawsza: z każdej kategorii wyróżnimy po jednym ujęciu. Jedno zdjęcie, które przypadnie nam obu do gustu najbardziej nagrodzimy drobiazgiem :)

Tematów jest 40. Oczywiście możecie wybrać, które chcecie wykonać. Ale czasu jest sporo, więc myślę, że spokojnie można wszystkie wykonać :)
Oto one:

 Jakby ktoś chciał wydrukować to przygotowałam wersję na Word i pdf do pobrania. 


Baner i grafika z listą tematów to dzieło Spalonej Artystki. Muszę jej podziękować, bo sama nie zrobiłabym tego lepiej :) 

Pamiętajcie, że nie musicie mieć lustrzanki, jakość zdjęć nie ma znaczenia. Możecie używać telefonów. Liczy się pomysł :)
Pozdrawiam, Meg

1 komentarz: